Prenumeruoti


Naujienų archyvas

Civilinės saugos akciją Joniškio „Aušros“ gimnazijoje.

 

Vykdant Šiaulių APGV viršininko nurodymą, š. m. birželio 04 d. Šiaulių APGV Civilinės saugos skyriaus vyresnysis specialistas Vytautas Dambrauskas vedė civilinės saugos akciją Joniškio „Aušros“ gimnazijoje. Akcijoje dalyvavo apie 90 gimnazijos II ir III klasių moksleivių ir 1 mokytojas.

Civilinės saugos vyresnysis specialistas V.Dambrauskas supažindino moksleivius su tikėtinomis ekstremaliosiomis situacijomis, su jų keliamomis grėsmėmis ir kaip reikėtų elgtis kilus ekstremaliajai situacijai. Parodė moksleiviams vaizdinę medžiagą susijusią su nagrinėjama tema.

Užsiėmimų metu, moksleiviams bei mokyklos darbuotojams buvo išdalinti Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos lankstinukai ir plakatai.

Civilinės saugos ir priešgaisrinio saugumo akciją Gruzdžių gimnazijoje.

Vykdant Šiaulių APGV viršininko nurodymą, š. m. kovo 22 d. Šiaulių APGV Civilinės saugos skyriaus vyresnysis specialistas Vytautas Dambrauskas, kartu su Šiaulių APGV Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorium Egidijum Baltramaičiu, dalyvavo vedant priešgaisrinio saugumo akciją Gruzdžių gimnazijoje. Akcijoje dalyvavo apie 60 Gruzdžių gimnazijos III ir IV klasių moksleivių ir 6 mokytojai. Daugiau…