Prenumeruoti


Naujienų archyvas


Kuršėnų rudens gėrybių mugėje plaikstėsi liepsnos. Gyventojams ne tiek rūpėjo įsigyti daržovių ir vaisių, kiek pažiūrėti įspūdingų reginių, kuriais juos stebino atskubėję ugniagesiai gelbėtojai. Smalsuoliai stebėjo, kaip į degantį aliejų įpylus vandens, šoktelėjo dviejų metrų aukščio ugnies stulpas. Šventės dalyviai nesitikėjo, kad tokį ugnies pliūpsnį gali sukelti neatsargus žmogaus elgesys.
Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai priminė autonominių dūmų detektorių svarbą namuose ir susirinkusiems pademonstravo, kaip jis veikia. Ugniagesiai į miesto šventę atsivežė ir seną greitosios medicinos pagalbos automobilį, kurį uždegė, o vėliau parodė, kaip jis gesinamas. Daugeliui yra tekę girdėti apie gaisrus automobilyje, tačiau kaip elgtis kilus tokiam gaisrui, žinojo ne visi. Ugniagesiai surengė ir automobilio karpymo bei sužeisto žmogaus išlaisvinimo operaciją.
Vaikų džiaugsmui mugėje apsilankė ir ugniagesių gelbėtojų pagalbininkas bebriukas Ugnius. Jis aktyviai talkino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams šventės metu.