Prenumeruoti


Naujienų archyvas

Iki rekonstrukcijos darbų Šiaulių centre augusios liepos pavirto angelais ir jau surado naujuosius namus. Galutinai baigtos skulptūros buvo pašventintos ir iškeliavo saugoti miesto įstaigų ir organizacijų. Angelų meistrams įteiktos padėkos, o meninio plenero organizatoriai dar žada ir simbolinę jaunų medelių sodinimo akciją.
Šiaulių dailės mokyklos organizuotame medžio skulptūrų plenere, kuris vyko birželio 16–22 dienomis, dalyvavo 14 skulptorių, drauge darbavosi ir Gegužių, Jovaro, Medelyno progimnazijų, Kuršėnų politechnikos mokyklos, Dailės mokyklos mokiniai. Meistrų sukurtos angelų skulptūros Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre pirmiausia buvo pašventintos Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio.
Šiaulių dailės mokyklos direktorė Irena Šliuželienė su Šiaulių meru Artūru Visocku perdavė angelus įvairių miesto įstaigų atstovams, o skulptoriams įteikė padėkas.
Dalvyčio Udrio „Angelas“ atiteko Šiaulių apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai. Ugniagesiai gelbėtojai skulptoriui nuoširdžiai dėkoja už jo darbą ir kūrybą. Norintys išvysti šį kūrinį turėsite užeiti į mūsų įstaigą.