Prenumeruoti


Naujienų archyvas

Š. m. gruodžio 6 d. Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Ramūnas Lukoševičius dalyvavo dviejuose prevenciniuose renginiuose. Vieną prevencinį renginį pareigūnas vedė Kelmės specialiojoje mokykloje, į kitą buvo pakviestas  Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Vilmos Ancikevičienės, kuri ir buvo pastarojo renginio iniciatorė. Šis renginys – tai  susitikimas su specialiųjų tarnybų atstovais Paprūdžių  grupinio gyvenimo namų bei Aukštelkės socialinės globos namų grupinio gyvenimo namų gyventojams.

Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kelmės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi, kaip tinkamai elgtis, kad nenutiktų nelaimė buityje,  kaip elgtis kilus pavojui, parodė prevencinį filmuką „Gaisro pavojai“. Susitikimo metu buvo akcentuojama šiuo metu itin aktuali informacija – kaip tinkamai elgtis su pirotechnikos  gaminiais. Primintos  saugaus elgesio ant ledo rekomendacijos bei šalto vandens poveikis žmogaus organizmui.

Bendruomenės pareigūnė kalbėjo apie saugaus eismo svarbą, pėsčiųjų pareigas, ragino susirinkusiuosius elgtis atsakingai ir pagarbiai vienas kito atžvilgiu, paaiškino kokiu atveju reikia kreiptis į policiją, priminė, kad be reikalo draudžiama skambinti bendruoju pagalbos telefonu. Taip pat gyventojai turėjo galimybę stebėti, kaip vaizdo kamerų dėka pareigūnai gali stebėti rajoną, ir, pastebėję daromą teisės pažeidimą, operatyviai perduoti informaciją rajone patruliuojantiems pareigūnams. Policijos pareigūnai parodė gyventojams naująjį policijos automobilį, specialiąsias priemones, ryšio priemones, kompiuterinę techniką, apklausos kambarį. Susitikime dalyvavusi probacijos skyriaus pareigūnė I.Kislauskienė pristatė probacijos tarnybos veiklą, parodė intensyvios priežiūros – apykojų įrangą.