Prenumeruoti


Naujienų archyvas


Šiaulių gyventojai sulaukė dovanų nuo ugniagesių. Socialiai remtinoms šeimoms, senyvo amžiaus ir vienišiems asmenims bei asmenims su negalia jie padovanojo 22 gesintuvus. Tiksliniam projektui įgyvendinti finansavimas buvo skirtas iš Šiaulių miesto savivaldybės nusikaltimų prevencijos programos. Gyventojai buvo maloniai nustebinti praktiškomis dovanomis. Jie dėkojo už rūpinimąsi jų saugumu ir skubėjo rodyti vietą, kur jį pakabinti.
Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus pareigūnai gyventojams paaiškino, kaip svarbu yra kuo greičiau pradėti gesinti gaisrą. O viena geriausių pradinių kovos su ugnimi priemonių yra gesintuvas, kuris gali padėti išvengti ir nemažų nuostolių. Gyventojai džiaugėsi, kad jų namus saugos ne tik autonominiai dūmų detektoriai, bet ir dovanoti gesintuvai. Pareigūnai gyventojams linkėjo jaukių ir saugių artėjančių švenčių.
Siekdami mažinti gaisruose žūvančių ir traumuotų gyventojų skaičių, šiemet pareigūnai, vykdydami projektą „Gyvenkime saugiai“, visus metus lankė gyventojus.